Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 27.10.2012, 18:02
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Pocieszające że Kulawik zalatuje Moskalem i Danem a nie Legionistą
Co wy tak z tym Moskalem? Wisła za Moskala grała tak, że potrafiła nie oddawać JEDNEGO celnego strzały na bramkę, co z tego , że grała ładnie NA SWOJEJ POŁOWIE, jak czym bliżej do bramki tym gorzej? Za Dana też nie przypominam sobie, żebyśmy grali ładnie, graliśmy prostą piłkę z dzidami do napastnika. Jak tęsknić, to do 1 sezonu Skorży, lub sięgając dalej do Wisły Kasperczaka I.
Odpowiedz cytując