Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 27.10.2012, 17:22
Pocieszające że Kulawik zalatuje Moskalem i Danem a nie Legionistą ale bardziej by cieszyło gdyby Wisła zalatywała stylem i skutecznoscią jaki kiedyś.Aczkolwiek jeśli sie potwierdzi że Cupiał chce sprzedać Wisłe znanej firmie to Kulawik może rzeczywiście zagrzać do rundy wiosennej a nawet końca sezonu.Warto mieć nadzieje że styl Dana jaki narzucił Kulawik teamowi wciągu ostatnich 2tygodni zaowocuje kolejnymi zwycięstwami
Odpowiedz cytując