wolfy napisał(a):

|
Jest dobry w porównaniu do Frederiksena. Widzisz kontekst?
|
Pisanie, że prezentuje się naprawdę dobrze i z przodu i z tyłu, nawet w kontekście Fredriksena a pisanie (jak to miało miejsce jakis czas temu) że do niczego się nie nadaje i jest beznadziejny* trochę się różni
Widzisz różnicę w swoich zdaniach, czy nadal nie potrafisz się przyznać do zbyt pochopnego wydawania opinii?
No to będzie coś z tego Bunozy czy też nie?
* - przytaczam z pamięci, słowa mogły być nieco inne, lecz oddające sens.