Bardzo polecam najnowszy felieton Ziemkiewicza. Nic dodać, nic ująć.
"Tylko jeden krok dzieli propagandę od groteski. Brnąc za głęboko w jedyną słuszność, nawet nie zauważa propagandysta, jak z manipulatora staje się pajacem. Czasem wystarczy do tego jedno słowo, aby dla wszystkich poza nim samym stało się to oczywiste."
http://www.rp.pl/artykul/776919,9466...-jest.html?p=1