Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 27.10.2012, 15:07
fanfan napisał(a):Wyświetl post
...... Przy drugiej sytuacji wina Czekaja jest poważniejsza , zostawił samego sobie tego Tunezyjczyka , w ogóle nie zwracał na niego uwagi , chwila dekoncentracji i powinna być bramka na 2 - 2 . Rozumiem że jest od dawna taki trend że najlepiej zwalić na Jaliensa .
Popatrzyłem sobie parę razy na tą sytuację:
http://videa.hu/videok/sport/widzew-...boyGcTNoXm7wOu gdzieś od 2:33 min
Rzeczywiście Czekaj źle się zachował nie idąc do końca na piłkę .... Wynikało to z szybkiego rozpoczęcia rzutu wolnego ... Czekaj w przeciwieństwie do Sobola ruszył za akcją ale nie kontrolował przeciwników za plecami ....
Powinien chyba wyskoczyć do piłki, ale może bał się samobója ?
Co do Jaliensa: rozegrał dobry mecz ... nie zwalam winy tylko na niego jeśli chodzi o omawianą sytuację . Zwróciłem uwagę że nieco zaskoczona była cała obrona Wisły ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 27.10.2012 o godz. 15:35.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując