Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 27.10.2012, 15:05
Jeszcze niedawno pisaliśmy,że nie ważne w jakim stylu ale ważne żebyśmy w końcu zaczęli gromadzić jakieś punkciki.Teraz nie narzekajmy zwłaszcza,że styl był...do 30 minuty.Po stracie przez nas bramki ewidentnie graliśmy na utrzymanie wyniku.Widzew utrudniał nam grę jak mógł i stąd taki obraz.Szkoda,że nie potrafimy dobić rywala i sami wprowadzamy w swoje szeregi nerwówkę.Mecz ten pokazał,że grać potrafimy...ale coś nadal leży w psychice piłkarzy.Mimo wszystko powoli małymi kroczkami wygrzebujemy się z marazmu.Teraz mecz z amiką...Mecz który powie nam wiele...Paradoks jest taki,że jeśli wygramy możemy znów powalczyć o najwyższe cele...Nasza liga jest bardzo wyrównana i wszystko może się zdarzyć.Ja tam wierzę do końca.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując