Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.10.2012, 13:27
pikey napisał(a):Wyświetl post
P.S.Sam wyśmiewałem kiedyś na forum pomysł, że Bunoza może grac na lewej obronie, no a teraz mi głupio
Mam tak samo. Myślę, że to kwestia oglądania przez kilka meczy jednej z porażek Bednarza. Bunoza wciąga Frederiksena nosem i prezentuje się naprawdę dobrze i z przodu, i z tyłu. Martwi mnie to, że ma już trzy kartki...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując