pikey napisał(a):

P.S.Sam wyśmiewałem kiedyś na forum pomysł, że Bunoza może grac na lewej obronie, no a teraz mi głupio
|
Mam tak samo. Myślę, że to kwestia oglądania przez kilka meczy jednej z porażek Bednarza. Bunoza wciąga Frederiksena nosem i prezentuje się naprawdę dobrze i z przodu, i z tyłu. Martwi mnie to, że ma już trzy kartki...