Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 27.10.2012, 13:16
Tomasz Kulawik pokazuje, że nie chce być tylko trenerem awaryjnym, tymczasowym itd. Podejmuje autonomiczne decyzje - szczególnie odnośnie zestawienia pierwszej 11. Nie ma wciskanych na siłę do składu ,,młodych, zdolnych" , Genkova bez formy, czy porażek transferowych Bednarza. I drużyna jakoś gra.

Tylko tak dalej.

P.S.Sam wyśmiewałem kiedyś na forum pomysł, że Bunoza może grac na lewej obronie, no a teraz mi głupio
Ostatnio edytowane przez pikey : 27.10.2012 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując