Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.10.2012, 11:30
Mnie się najbardziej podobało zachowanie Boguskiego pod bramką! Idzie na przód na równo z prowadzącym na skrzydle piłkę i tak naprawdę nawet nie musi dokładać nogi, bo piłka sama się od niego odbija i wpada do siatki. Ileż takich dośrodkowań jak dziś przy bramkach mieli Iliev i Melikson w meczy z Jagiellonią? Ja naliczyłem ich około 10 i gdyby Sikorski nie zostawał na tyłach tylko szedł na pałę na bramkę przynajmniej z 3-4 dośrodkowania wpakował by do siatki tak jak to zrobił dziś Boguski, a tak piłka przelatywała w poprzek pola karnego irytując tak dośrodkowyjących, jak i kibiców. Sikorski i Genkov to napastnicy lepiej się zastawiający, walczący mocno w powietrzu, potrafiący się urwać przy prostopadłej piłce, ale brakuje im tego zmysłu, instynktu łowcy, rzadko kiedy są tam gdzie powinni.
Odpowiedz cytując