Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 27.10.2012, 11:10
Myślę że zagraliśmy wczoraj przyzwoity mecz, pierwsze 30 minut bardzo dobre i "w miarę" reszta meczu, przy czym marne ostatnie fragmenty gry i tak wypadały o niebo lepiej niż mecze z tego sezonu np z Podbeskidziem czy z Piastem. Podoba mi się że od momentu gdy grajków przejął Kulawik nasza obrona nie wybija bezmyślnie piłki pod nogi przeciwnika, tylko stara się ją sensownie wyprowadzić do kontry.
Z zawodników na plus Boguski, Iliev, Garguła, Bunoza na minus Melikson, myślę że może grać o wiele lepiej ale czy już nie w innym otoczeniu.
Odpowiedz cytując