Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 27.10.2012, 09:51
Przy okazji meczu w Widzewem, chciałem odnieść się do sytuacji Wisły z ostatnich lat. Mały quiz. W jakiej kolejności ustawisz/ co byś najbardziej chciał:
a. ładna gra i przegrana
b. brzydka gra i wygrana
c. ładna gra i wygrana
Pomimo że nie jesteśmy na forum miłośników piłki nożnej tylko Wisły, znaczna część przedkłada odpowiedź a. nad b. Niektórzy zachwycali się Maaskantem i Moskalem. Jak dla mnie Probierz był wybawieniem z całej tej sytuacji. Tomek też mnie wystraszył, bo powiedział na wstępie że Wisła ma grać ładnie. Wczoraj było idealnie. Pomimo że jak zobaczyłem przed meczem skład to zagotowałem, z przebiegu meczu i zmian jestem zadowolony. Wiem że pomogła tutaj czerwona kartka dla Widzewa, ale mimo wszystko było OK. Nie było murowania bramki, otwarta gra do końca. Szacunek za to dla Tomka Kulawika. Było dokładnie jak w niedawnym meczu Borussia-Real, normalna gra do końca. Jednym słowem powinniśmy być wszyscy usatysfakcjonowani.
Odpowiedz cytując