Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 27.10.2012, 09:33
Zgadzam się. Nie wiem co niektórzy mają do Czekaja. Każdy widzi, że techniką nie grzeszy, ale czyści bardzo ładnie. Cleber też technicznym wirtuozem nie był, co miał to szło w trybuny przeważnie, styl gry Czekaja jest podobny, ale zauważyłem, że wczoraj zagrał kilka fajnych długich i dokładnych (!) piłek. Z meczu na mecz gra lepiej, przy bramce to niestety Sobol odpuścił..

Do śmiesznego chrisa. Człowieczku jak chcesz to oglądaj Real z Barceloną, Borussią, czy .... wie z kim jeszcze, ale nie irytuj nas tutaj swoim nędznym .......eniem. Pożytku z ciebie nie ma najmniejszego, bo na mecze i tak nie chodzisz także bądź łaskaw i zamilknij ze swoimi teoriami rodem z Mongolii. Graliśmy na boiskui drużyny, która radzi sobie świetnie w tym sezonie, my zgoła odmiennie, wygraliśmy, w tych ciężkich czasach taki wynik trzeba odbierać jako sukces.

Teraz trzeba konieczine zrobić wszystko, żeby puknąć Amiczkę.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując