Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 27.10.2012, 09:00
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nędza i żenada. Z obydwu stron. Na początku trochę w miarę przyzwoitego grania a potem pokaz chamstwa wymieszany z kalectwem i partactwem. Wisła broniła się mniej lub bardziej rozpaczliwie przez 70 minut wyprowadzając ze 20 kontr w tym jedną jako tako udaną i jakimś cudem dowiozła 3 pkt choć zdecydowanie na to nie zasłużyła. Remis byłby sprawiedliwy choć tak naprawdę obie ekipy zasłuży na 0 punktów. W studiu debile z C+ mówili, że sędzia dał za dużo kartek ale ja uważam, że dał o połowę za mało... Ciężko się przestawić po meczu Borussi z Realem na taki produkt, który o piłkę nożną się nawet nie ociera. Ostatnia godzina to był bardziej futbol amerykański tak więc nic tylko dać im kaski, jajowatą piłkę i niech przepychają... Żenujące pseudowidowisko.
Widowisko to nie było piękne ... ale ty thechris masz chyba jakiegoś doła ...
Trener Widzewa powiedział po meczu że wygrała drużyna lepsza.
Dwie żólte kartki były z kapelusza (w jednej sytuacji w ogóle nie było faulu).
Widzew niedawno jeszcze liderował więc wygrana u nich powinna nas ciutkę cieszyć.
Proponuję ci thechris dwie opcje:
Oglądać tylko naszą buraczaną
Oglądać tylko angielską, hiszpańską i niemiecką ligę.
Oglądanie i tego i tego doprowadza cię jak widzę do depresji ..
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując