Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 27.10.2012, 07:59
30 minut naszej porządnej gry, głupia bramka i wkradła się w grę kopanina która została aż do końca, nam nie jest to na ręke, trudno aby taki Garguła, Melikson czy Iliev dawali radę fizycznie, tutaj też trzeba znaleść jakiś lek, obrona OK, Jaliens często zapuszczał się w przód, podoba mi się to, w miarę dobrze zagrał z tyłu, ale ta bramka nie wiem kogo obwinić, Jaliensa że jest na prawej obronie, Czekaja że pozostawił rywala bez opieki czy Sobola?
Druga połowa to ... typowa polska piłka, wysoka postawiona obrona Widzewa i szkoda że tego nie wykorzystaliśmy po raz trzeci. Jak tak mamy wygrywać do końca rundy to OK, szybko trzeba nadrobić braki punktowe, natomiast w drugiej rundzie postarać się o jakiś styl
Odpowiedz cytując