Uran235 napisał(a):

|
Kulawik ma fajny pomysł na grę, ale piłkarze mają siły na 20 minut takiego grania, bo potem już zaczyna się oddawanie pola.
|
No cóż, kwintesencja naszej wczorajszej (i nie tylko) gry. Ale cieszy, że po okresie Probierzowskiej smuty Kulawik chce iść w lepszym kierunku.
Niestety z powodu fatalnego przygotowania do sezonu będziemy te męczarnie (po 20 minucie) oglądać jeszcze do grudnia. Najazd kamery na twarz Sobolewskiego i innych zawodników bezcenny. Jakbym dwa razy wybiegł na Giewont chyba bym lepiej wyglądał.
W drugiej połowie mecz koszmarek a brak dopingu tylko spotęgował to wrażenie.
Bardzo cenne trzy punkty.