|
jak to często bywa wygraliśmy i nie ma komu pisać w tym temacie
meczu niestety nie miałem okazji oglądać , ale widziałem bramki i to mogę skomentować
wypracowane akcje! wystarczy zobaczyć sobie jaki sprint zrobił Boguski przy 2 bramce . Wiedział w którym miejscu ma być i od razu gdy Melikson zgrał Ilievovi zaden przeciwnik nie mógł go dogonić. Sikorski i Genkov na miejscu Rafała stali by w miejscu , akcja w zadnym wypadku nie była by taka efektywna .
Takie akcje nie biorą się z przypadku . Brawa dla Kulawika , że z tak rozbitej drużyny udaje mu się cokolwiek wypracować . Nawet jeśli nie wygląda to rewelacyjnie cały mecz , to liczą się w tym momencie tylko 3 punkty .
|