Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 27.10.2012, 07:05
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Sobol to już lepiej grac nie będzie,jest już na drugim brzegu rzeki.Co do Czekaja to bym w zimie go gdzieś wypożyczył żeby sie ogrywał a na jego miejsce kogoś sprowadził.Głowa uważam zagrał całkiem poprawnie
wypożyczył ? a kim mielibyśmy wtedy grac ? co ?

w jakim świecie Ty żyjesz ? chyba w takim kiedy Wisła kupowała wszystkich z ligi i taki Czekaj grałby co najwyżej w rezerwach. Czasy się zmieniły, Czekaj (jaki jest) jest potrzebny Wiśle do pierwszego składu...

sprowadzić ? my nikogo sensownego na LO nie mogliśmy sprowadzić, mamy zaległości w wypłatach pensji i premii, długo nikogo nie kupimy, naszymi ruchami transferowymi będą co najwyżej sprzedaże piłkarzy, na których znajdzie się jakikolwiek kupiec...

taka prawda...
Odpowiedz cytując