AYALA napisał(a):

|
Sobol to już lepiej grac nie będzie,jest już na drugim brzegu rzeki.Co do Czekaja to bym w zimie go gdzieś wypożyczył żeby sie ogrywał a na jego miejsce kogoś sprowadził.Głowa uważam zagrał całkiem poprawnie
|
wypożyczył ? a kim mielibyśmy wtedy grac ? co ?
w jakim świecie Ty żyjesz ? chyba w takim kiedy Wisła kupowała wszystkich z ligi i taki Czekaj grałby co najwyżej w rezerwach. Czasy się zmieniły, Czekaj (jaki jest) jest potrzebny Wiśle do pierwszego składu...
sprowadzić ? my nikogo sensownego na LO nie mogliśmy sprowadzić, mamy zaległości w wypłatach pensji i premii, długo nikogo nie kupimy, naszymi ruchami transferowymi będą co najwyżej sprzedaże piłkarzy, na których znajdzie się jakikolwiek kupiec...
taka prawda...