Arked napisał(a):

|
Smuci gra Głowackiego, Czekaja i Sobolewskiego. Odnoszę wrażenie, że wystawiani są na siłę.
|
Sobol to już lepiej grac nie będzie,jest już na drugim brzegu rzeki.Co do Czekaja to bym w zimie go gdzieś wypożyczył żeby sie ogrywał a na jego miejsce kogoś sprowadził.Głowa uważam zagrał całkiem poprawnie