Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22472
Stary 27.10.2012, 00:46
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Skoro pytam to znaczy, że mnie to interesuje to chyba jest dosyć logiczne. Nie każdy jest taki kumaty jak Ty, że nawet wiesz co ja twierdzę choć wcale tak nie twierdzę, a rada o nie wcinaniu się w tematy brzmi trochę śmiesznie od kogoś kto wpierdala swoje 5 groszy zazwyczaj nie na temat wszędzie na tym forum - pierwszy z brzegu przykład to powyższy post.
Nie jestem "kumaty", ale orientuję się na tyle żeby wiedzieć, że kibice są często traktowani jak bydło.
Jeśli masz zamiar być dowcipny i napisać coś w stylu "zasługują", to odpuść sobie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując