dynek.pl napisał(a):

|
Skoro pytam to znaczy, że mnie to interesuje to chyba jest dosyć logiczne. Nie każdy jest taki kumaty jak Ty, że nawet wiesz co ja twierdzę choć wcale tak nie twierdzę, a rada o nie wcinaniu się w tematy brzmi trochę śmiesznie od kogoś kto wpierdala swoje 5 groszy zazwyczaj nie na temat wszędzie na tym forum - pierwszy z brzegu przykład to powyższy post.
|
Nie jestem "kumaty", ale orientuję się na tyle żeby wiedzieć, że kibice są często traktowani jak bydło.
Jeśli masz zamiar być dowcipny i napisać coś w stylu "zasługują", to odpuść sobie.