Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.10.2012, 00:34
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Warto zobaczyc jakim składem gralismy. Pomijając Czekaja i Bogusia grała stara gwardia Maaskanta.
Całe to odmóżdżanie "weszło" odniosło taki skutek, że trzeba było twardego zderzenia z "młodymi polskimi piłkarzami i trenerami" żeby zauważyć pewne fakty. Na przykład taki, że Jaliens to może nie wirtuoz, ale jakiś tam poziom prezentuje. Na pewno na tyle wysoki, że nie zasłużył sobie na te wiadra pomyj na niego wylane.

Czekaj, zawalił bramkę (w swoim stylu, choć poza tym miał wiele dobrych i czystych wejść), Chrapek dał znać o sobie wyłącznie faulem taktycznym, cyrkowcy Bednarza prezentują taki poziom, że mogłoby ich w ogóle nie być.

Chciałbym zwrócić uwagę na grę Boguskiego. Nie walczył tyle co Sikorski, nie cofał się tak bardzo ani nie upadał tak często jak Genkov, po prostu wepchnął dwa razy piłkę na pustaka. Stary pierdziel ze mnie i na nowoczesnym futbolu Probierza się nie znam, ale pamiętam czasy kiedy napastników rozliczało się z goli i asyst, a nie gry w środku pola.

Obraz gry w dużej części wyglądał tak nędznie z powodu boiskowego chamstwa prezentowanego przez mongołów Mroczkowskiego. Ten cały Ben Dicośtam powinien wylecieć już za żenującą symulkę i kilkuminutową scenę agonii odegraną na boisku, reszta wjeżdżała wyprostowanymi nogami albo robiła saneczki.

Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
...a poza tym PROBIERZ WRÓĆ DZIDE WRZUĆ!
Do dziś nie wiem co on chciał z tą drużyną zrobić...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.10.2012 o godz. 00:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując