Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 27.10.2012, 00:20
Wisła wygrała zasłużenie, inna teza to nonsens.

Widzew z powodu braku umiejętności wniósł do gry jedynie agresje, Wisła zaś pokazała że z takimi drużynami wyższą kulturą gry i zaangażowaniem, też można wygrywać, szkoda jedynie zbyt szybko straconej bramki, ale widać Sobolewski nie jest już piłkarzem na pierwszą jedenastkę, podobnie Czekaj, który to już jego błąd w obronie !?

Zwycięstwo z tak grającym rywalem na jego boisku to krok we właściwym kierunku, a Kulawik już daje więcej niż Probierz. Lepiej ustawił boki obrony, a bramki są efektem powtarzalności, czyli tak oczekiwanych schematów gry w ofensywie, dla mnie było więcej pozytywów niż mogłem przypuszczać, bo nie tylko wynik cieszy .
Odpowiedz cytując