Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 27.10.2012, 00:16
Arked napisał(a):Wyświetl post
Cieszą dwie bramki i zwycięśtwo. Smuci gra Głowackiego, Czekaja i Sobolewskiego. Odnoszę wrażenie, że wystawiani są na siłę.
Akurat Głowacki zagrał moim zdaniem dobrze. Czekaj przysnął przy golu ale poza tym bardzo ładnie wyprzedzał rywali. Zdecydowanie gorzej prezentowali się boczni obrońcy od środkowych a szczególnie Jaliens. Sobolewski olał centrującego i dlatego padła bramka. Bezbarwny występ kapitana ale lepszy taki gracz niż żaden. Wybrzydzać nie można tym bardziej, że kartek multum i pauzowanie się zacznie na potęgę.
Odpowiedz cytując