tomek100 napisał(a):

|
Czekaj Czekajem, ale gdzie był Sobolewski przy dośrodkowani Kaczmarka?... 3 pkt bardzo cieszą, jeszcze 63 do zdobycia - do końca sezon bardzo daleko.
|
Oglądnąłem pod wpływem Twojego komentarza sytuację raz jeszcze i moje zdanie jest takie: Sobol powinien był doskoczyć agresywnie do Kaczmarka, ale dośrodkowana piłka leciała tak długo, że można było skorygować swoje błędne ustawienie pod warunkiem, że się nie kryło na radar i to ręczny. Sobol doskoczyć był powinien, Czekaj wybić musiał bo inaczej gol.
Arked napisał(a):

|
Cieszą dwie bramki i zwycięśtwo. Smuci gra Głowackiego, Czekaja i Sobolewskiego. Odnoszę wrażenie, że wystawiani są na siłę.
|
Udział Radka Sobolewskiego w dzisiejszym meczu był nie do przecenienia. Cieszę się, że wziął udział i na pewno wzmocnił drugą linię szczególnie przy nieco niedokładnym dziś Czarku Wilku. Wiadomo było, że po takiej przerwie trudno będzie wytrzymać cały mecz, jednak jego występ to absolutnie plus i z piłkarskiego i z psychologicznego punktu widzenia.