wolfy napisał(a):

A co Cię to obchodzi? Ten kogo to interesuje wie lub może łatwo się dowiedzieć.
Twierdzisz, że "kibole" są niepotrzebni, więc ciesz się ich nieobecnością i nie wcinaj się w tematy, które Cię nie dotyczą.
|
Skoro pytam to znaczy, że mnie to interesuje to chyba jest dosyć logiczne. Nie każdy jest taki kumaty jak Ty, że nawet wiesz co ja twierdzę choć wcale tak nie twierdzę, a rada o nie wcinaniu się w tematy brzmi trochę śmiesznie od kogoś kto wpierdala swoje 5 groszy zazwyczaj nie na temat wszędzie na tym forum - pierwszy z brzegu przykład to powyższy post.