Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 26.10.2012, 23:13
krzywy napisał(a):Wyświetl post
mnie też najbardziej zirytowało krycie na radar kaczmarka przez Sobola przy straconej bramce. Wystarczyło zrobić kilka kroków do przodu i lewoskrzydłowy by się posrał. Za tą akcję dla Sobola wielki minus !!!
za tę "akcję" minus wielki, ale parę drobnych jeszcze się w meczu uskładało. Ogólnie widać, że wraca po kontuzji.

Pierwszy problem, z którym - poza odbudowaniem kondycji - musisz się zmierzyć, jest słynne Borkowe "czucie przestrzeni, geometrii boiska". Tego brakło, bo Radek zazwyczaj przesadza w drugą stronę - nie odpuszcza do samego końca, czy wymaga tego sytuacja, czy nie. Tu liczył na piłkę za darmo, padł darmowy gol.

---

Sędzia : 3 pierwsze żółte kartki dla Wisły (Bunoza,Wilk i Garguła) to kabaret. Ogólnie chłop widział rzeczy, które "nie śniły się fizjonomom". Kiepski cytat na dramatycznie kiepskiego gwizdkiewicza.

Z dwóch fauli-widmo na 20.-25. metrze w końcówce meczu lepszy zespół zrobiłby przynajmniej remis.


---

Kulawik - posłużę się cytatem z pewnych oberkumatych wpisów na (tym) forum:

NEPOTYZM! NEPOTYZM!


...a poza tym PROBIERZ WRÓĆ DZIDE WRZUĆ!
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 26.10.2012 o godz. 23:15.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując