krzywy napisał(a):

|
mnie też najbardziej zirytowało krycie na radar kaczmarka przez Sobola przy straconej bramce. Wystarczyło zrobić kilka kroków do przodu i lewoskrzydłowy by się posrał. Za tą akcję dla Sobola wielki minus !!!
|
za tę "akcję" minus wielki, ale parę drobnych jeszcze się w meczu uskładało. Ogólnie widać, że wraca po kontuzji.
Pierwszy problem, z którym - poza odbudowaniem kondycji - musisz się zmierzyć, jest słynne Borkowe "czucie przestrzeni, geometrii boiska". Tego brakło, bo Radek zazwyczaj przesadza w drugą stronę - nie odpuszcza do samego końca, czy wymaga tego sytuacja, czy nie. Tu liczył na piłkę za darmo, padł darmowy gol.
---
Sędzia : 3 pierwsze żółte kartki dla Wisły (Bunoza,Wilk i Garguła) to kabaret. Ogólnie chłop widział rzeczy, które "nie śniły się fizjonomom". Kiepski cytat na dramatycznie kiepskiego gwizdkiewicza.
Z dwóch fauli-widmo na 20.-25. metrze w końcówce meczu lepszy zespół zrobiłby przynajmniej remis.
---
Kulawik - posłużę się cytatem z pewnych oberkumatych wpisów na (tym) forum:
NEPOTYZM! NEPOTYZM!
...a poza tym PROBIERZ WRÓĆ DZIDE WRZUĆ!