krzywy napisał(a):

|
mnie też najbardziej zirytowało krycie na radar kaczmarka przez Sobola przy straconej bramce. Wystarczyło zrobić kilka kroków do przodu i lewoskrzydłowy by się posrał. Za tą akcję dla Sobola wielki minus !!!
|
Dokładnie. Kaczmarek sobie zacentrował jak na treningu.