Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 26.10.2012, 22:56
syryls napisał(a):Wyświetl post
Nie po tym co powiedział w przerwie.
Tak czy siak myślałem że postępu brak, ale jednak powolnym kroczkiem Kulawik idzie w dobrym kierunku. Do każdego rywala wybiera najlepszą jedenastkę, taktycznie OK. Natomiast troszkę jeszcze trzeba popracować na ofensywą a zwłaszcza na stwarzanie sytuacji, bo dziś były 2 akcje i 2 gole, później kopanina, więc moge zrozumieć
A co powiedział w przerwie? Bo wyszedłem na szluga i nie miałem możliwości oglądania skrótu i komentarza do meczu

Jakkolwiek, abstrahując od jego wypowiedzi, Broź gra na tej prawej obronie całkiem nieźle.
Odpowiedz cytując