syryls napisał(a):

Nie po tym co powiedział w przerwie.
Tak czy siak myślałem że postępu brak, ale jednak powolnym kroczkiem Kulawik idzie w dobrym kierunku. Do każdego rywala wybiera najlepszą jedenastkę, taktycznie OK. Natomiast troszkę jeszcze trzeba popracować na ofensywą a zwłaszcza na stwarzanie sytuacji, bo dziś były 2 akcje i 2 gole, później kopanina, więc moge zrozumieć
|
A co powiedział w przerwie? Bo wyszedłem na szluga i nie miałem możliwości oglądania skrótu i komentarza do meczu
Jakkolwiek, abstrahując od jego wypowiedzi, Broź gra na tej prawej obronie całkiem nieźle.