|
Pięknie korzystny wynik zmienił optykę gry Wisły.
Nadal jestesmy daleko w tyle, ale trzeba przyznać mamy coraz dłuzsze fragmenty niezłej gry. Teraz to było całe pół godziny, jeszcze jakies 6 meczów i w ostatniej jesiennej kolejce będzie super. Po czerwonej dla dzikiego, gorzej niz w pełnych składach. Brawo za wazne 3 pkt, raczej nie spadniemy.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|