Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 26.10.2012, 22:06
ż ż ł... i tak dalej oby tak samo było z amicą w końcu jest wiślacki "superpiątek" ! - wesoły )))))))))))))))))))))))

dziś jest ogólnie szczęśliwy dzień...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 26.10.2012 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując