benek napisał(a):

|
... poziom sędziowania - dno
|
Rzeczywiście. Przynajmniej 4 ewidentne wolne "z kapelusza" dla Widzewa.
Co do meczu i oceny naszych piłkarzy to nikt nie zagrał rewelacyjnie ... wszyscy poprawnie i bardziej zespołowo. To wystarczyło na Widzew - na Lech może być mało.