Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 26.10.2012, 21:59
benek napisał(a):Wyświetl post
... poziom sędziowania - dno
Rzeczywiście. Przynajmniej 4 ewidentne wolne "z kapelusza" dla Widzewa.

Co do meczu i oceny naszych piłkarzy to nikt nie zagrał rewelacyjnie ... wszyscy poprawnie i bardziej zespołowo. To wystarczyło na Widzew - na Lech może być mało.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując