Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 26.10.2012, 21:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak na ta kadrę, to bardzo dobry mecz. Na plus wszyscy włącznie z Gargułą. Widzew skupiony był na faulach i pajacowaniu, więc trudno spodziewać się czegoś więcej.
Było dużo gry na jeden kontakt, fizycznie nie wyglądaliśmy też aż tak źle jak za czasów Probierza.

Bardzo potrzebne trzy punkty.
No proszę, jednak czasem się zgadzamy

Chociaż szkoda, że nie potrafiliśmy uporządkować gry w przewadze w drugiej połowie. To był nasz obowiązek a tak to drżałem o wynik do 93 minuty
Odpowiedz cytując