wolfy napisał(a):

Jak na ta kadrę, to bardzo dobry mecz. Na plus wszyscy włącznie z Gargułą. Widzew skupiony był na faulach i pajacowaniu, więc trudno spodziewać się czegoś więcej.
Było dużo gry na jeden kontakt, fizycznie nie wyglądaliśmy też aż tak źle jak za czasów Probierza.
Bardzo potrzebne trzy punkty.
|
No proszę, jednak czasem się zgadzamy
Chociaż szkoda, że nie potrafiliśmy uporządkować gry w przewadze w drugiej połowie. To był nasz obowiązek a tak to drżałem o wynik do 93 minuty
