|
Pisałem że Widzew nic nie gra nadzwyczajnego, że to zwykła kopana i możemy tam wygrać. No i szybko strzeliliśmy gola (brawo za nos z wystawieniem Boguskiego w ataku od początku). Mecz raczej bez historii, dobrze Melikson, nieźle Głowacki. Raczej bez podniety że coś lepiej, poprostu Widzew słaby i zamiast grać to pajacował cały mecz jak ten Tunezyjczyk.
|