Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 26.10.2012, 21:50
Pisałem że Widzew nic nie gra nadzwyczajnego, że to zwykła kopana i możemy tam wygrać. No i szybko strzeliliśmy gola (brawo za nos z wystawieniem Boguskiego w ataku od początku). Mecz raczej bez historii, dobrze Melikson, nieźle Głowacki. Raczej bez podniety że coś lepiej, poprostu Widzew słaby i zamiast grać to pajacował cały mecz jak ten Tunezyjczyk.
Odpowiedz cytując