Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 26.10.2012, 21:49
Jeszcze jest troszeczke do poprawy ale z tego zwyciestwa trzeba sie cieszyc. Dobra passa z Widzewem zachowana - przynajmniej z Nimi. W kolejnym meczu na włąsnym stadionie zycze sobie gry jak z Jagiellonia, skutecznosci jak dzisiaj z Widzewem tylko ze statystykami strzałow + strzałow celnych jak z meczu z Jagiellonia
Odpowiedz cytując