Jeszcze jest troszeczke do poprawy ale z tego zwyciestwa trzeba sie cieszyc. Dobra passa z Widzewem zachowana - przynajmniej z Nimi. W kolejnym meczu na włąsnym stadionie zycze sobie gry jak z Jagiellonia, skutecznosci jak dzisiaj z Widzewem tylko ze statystykami strzałow + strzałow celnych jak z meczu z Jagiellonia
