Wyświetl pojedynczy post
benek
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 26.10.2012, 21:44
Najważniejsze 3 pkt., początek bardzo dobry, potem fajne już tylko momenty. Z racji tego, że wygranych się nie ocenia, nie będę krytykował niektórych naszych piłkarzy (a niektórzy mają nieco za uszami).
Jednak poziom sędziowania - dno. Obawiałem się Małka, ale okazało się, że znalazł "godnego" następcę

edit: a ten cały Ben-Difallah to bardziej do cyrku się nadaje niż na boisko...
Powód: powód
Ostatnio edytowane przez benek : 26.10.2012 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując