|
Czy ktokolwiek z pozostałej czwórki wydawał się być lepszy od Bońka?
Antek? Potok?Zdziś?Kosa-2pensje?
Patrzmy co się będzie działo i klaskajmy albo złorzeczmy (oby jak najrzadziej).
PS. Wybierajmy do rządzenia więcej gości typu Jagna, Kosa, Tomek czy Cugowski...wtedy na pewno Polska będzie rosła w siłę, a ludziom będzie żyło się k.rwa dostatniej... amen.
|