Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 26.10.2012, 20:52
syryls napisał(a):Wyświetl post
Nie jest źle, ale pierwsze 25 min na boisku istnieliśmy tylko my. Później błąd Sobola no i cóż. Grać na jeden kontakt i 3 bramka powinna być
Zawsze mozna grac jeszcze lepiej a Wisla potrafi grac lepiej.
Odpowiedz cytując