Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7997
Stary 26.10.2012, 19:20
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Jesli ktos sugeruje ze w powaznych ligach ruch ultraski ma taka sile jak w Polsce, to znaczy ze gowno wie i gowno widzial, lub, dupa z ekonomii jest.

Sprawa nie rozbija sie o to kto glosniej i mocniej przeklina; tu chodzi o sile odzialywania troglodytow (i ich zwolennikow) spod znaku maczety i kibla na klub i jego dzialania. Tu chodzi o to czy klub ma alternatywe; tu chodzi o kase panowie.
W powaznych ligach ultrasi przez duze U to margines; klub jest panem sytuacji i to on ustala reguly gry.
Nie podoba sie; to wypad!

My wlasnie idziemy w tym kierunku.


To tyle ode mnie w tym temacie. Czas pokaze kto ma racje. Najblizsze 5-10 lat.
Ok. To mam prośbę, żebyś ze swoimi marnymi wywodami milczał przez tych przynajmniej pięć najbliższych lat.

Kolejny raz udowadniasz, że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

Rach ciach i bez odbioru z mojej strony.
Odpowiedz cytując