Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 26.10.2012, 19:18
Artykuł w PS.. to te same bajki dla potłuczonych. W kw. do LM i LE zarobiliśmy miliony, a w dodatku sprzedaliśmy Pawła Brożka, więc kilka pensji po kilkaset tysięcy niczego nie zrujnowało (3 transfery gotówkowe to raptem nieco ponad 1,5 mln euro), ot boss nie chce i nie daje inwestować w Wisłę , szkoda jedynie że mając tak niewiele na co pozwala B.C. wydajemy tak fatalnie ..po co nam taki Sikorski, Frederiksen, a i jest jeszcze wcześniej sprowadzony Garguła , to wie tylko "geniusz nad geniusze" czyli łysy legionista, co ma tylu obrońców na tym forum, że już mało co jest mnie w stanie zaskoczyć.

Zaś co do meczu, to Melikson niech wreszcie ponownie zagra na środku pomocy, Genkow w ataku, bo lepszego środkowego nie mamy, Boguski i Iliew (Quioto) na skrzydłach, obrona jak ostatnio i przydałaby sie mobilizacja i trochę szczęścia i JJBG !

I warto też wspomnieć, że do spadku szykują się inne ekipy, Podbeskidzie, Zagłębie lub GKS Bełchatów, a my ..byle do środka tabeli , byle do środka , na początek..

____

PS. I na początek super akcja Meliksona, podanie do Bogusia i gol .. i tak trzymać.

PS.II. A po meczu można dodać, że zagraliśmy kilka fajnych akcji, najsłabsi Sobolewski i Czekaj , bramki Melikson i Iliew do Boguskiego, ważne 3 punkty. Tak grać dłużej niż 25-30 minut, to jest cel dla nas.

A .. sędzia dramat.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.10.2012 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując