Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7996
Stary 26.10.2012, 19:02
Jesli ktos sugeruje ze w powaznych ligach ruch ultraski ma taka sile jak w Polsce, to znaczy ze gowno wie i gowno widzial, lub, dupa z ekonomii jest.

Sprawa nie rozbija sie o to kto glosniej i mocniej przeklina; tu chodzi o sile odzialywania troglodytow (i ich zwolennikow) spod znaku maczety i kibla na klub i jego dzialania. Tu chodzi o to czy klub ma alternatywe; tu chodzi o kase panowie.
W powaznych ligach ultrasi przez duze U to margines; klub jest panem sytuacji i to on ustala reguly gry.
Nie podoba sie; to wypad!

My wlasnie idziemy w tym kierunku.


To tyle ode mnie w tym temacie. Czas pokaze kto ma racje. Najblizsze 5-10 lat.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 26.10.2012 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując