hunter napisał(a):

|
Jesteś taki tępy z urodzenia, czy próbujesz po prostu być fajny poprzez kontrowersyjność i pisanie o rzeczach o których nie masz pojęcia?
|
Za to Ty błysnąłeś obrażając tylko dlatego ,że ktoś ma inne zdanie na ten temat . Polska powinna brać przykład z najlepszych czyli z takich krajów jak Anglia , Niemcy czy Hiszpania jeśli chodzi o takie sprawy i ukrócić pewny rzeczy .