Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7986
Stary 26.10.2012, 18:05
hunter napisał(a):Wyświetl post
Jesteś taki tępy z urodzenia, czy próbujesz po prostu być fajny poprzez kontrowersyjność i pisanie o rzeczach o których nie masz pojęcia?
Za to Ty błysnąłeś obrażając tylko dlatego ,że ktoś ma inne zdanie na ten temat . Polska powinna brać przykład z najlepszych czyli z takich krajów jak Anglia , Niemcy czy Hiszpania jeśli chodzi o takie sprawy i ukrócić pewny rzeczy .
Odpowiedz cytując