Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 26.10.2012, 17:25
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Za wczesnego Maskaanta też wróżyłeś środek tabeli i że nie mamy czego szukać w pucharach, więc u Ciebie to żadne znawstwo tylko skrajny pesymizm i szydera. Za wcześnie. Poczekaj
Za wczesnego Basałaja. Maaskanata broniłem w sezonie mistrzowskim, kiedy miejscowi geniusze chcieli go zwalniać po kilku słabych meczach. To on zrobił ze zbieraniny drużynę, wykorzystał potknięcia rywali i zdobył koronę.

Zauważ, że wtedy nie mieliśmy w drużynie Parejki i Meliksona, którzy w kontekście alki o mistrzostwo okazali się nieodzowni. Tak więc - jakby nie patrzeć - miałem rację. Wzmocnienia były konieczne, co pokazała postawa drużyny gdy Melikson miał kontuzję, albo był bez formy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując