s1mone napisał(a):

Z resztą dalej siedź sobie w swojej zery jedynkowej rzeczywistości - tylko potem się nie zdziw, jak Cię życie zaskoczy. Bo ono nie jest takie proste jakbyś tego chciał
|
Jak pisałem, że będziemy się bronić przed spadkiem, to "znawcy" tacy jak Ty szydzili. Więc może to ja wiem o czym piszę, a Ci którzy dopisywali nam komplet punktów do meczu z Legią się nie znają?
Po Brożku i Małeckim jechaliście, znawcy, a takie przybłędy jak Sikorski bronicie. Dla mnie to czysta hipokryzja.