Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 26.10.2012, 16:33
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Z resztą dalej siedź sobie w swojej zery jedynkowej rzeczywistości - tylko potem się nie zdziw, jak Cię życie zaskoczy. Bo ono nie jest takie proste jakbyś tego chciał
Jak pisałem, że będziemy się bronić przed spadkiem, to "znawcy" tacy jak Ty szydzili. Więc może to ja wiem o czym piszę, a Ci którzy dopisywali nam komplet punktów do meczu z Legią się nie znają?

Po Brożku i Małeckim jechaliście, znawcy, a takie przybłędy jak Sikorski bronicie. Dla mnie to czysta hipokryzja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując