Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 26.10.2012, 16:14
Barti napisał(a):Wyświetl post
Reasumując zimą transfery, transfery, transfery...
Gdzie Ty żyjesz ? Polecam lekturę długiego i rzetelnego artykułu w dzisiejszym PS, traktującego o obecnej sytuacji finansowej w Wiśle i przyczynach zapaści. Wnioski są oczwyiście niezmienne - gigantyczne przewartościowanie drużyny przez Stana V. i Bogdana B. Wisła jest na granicy przetrwania, a jak chcesz mieć transfery, transfery, transfery to się przerzuć na Manczester City, Anzhi czy inne PSG, bo my tutaj niestety żyjemy z ogromnym garbem pozostawionym w spadku przez poprzednia ekipę. Nastal czas potu, krwi i lez.

Ale dzis wygramy!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując