uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

Widzę, że PiS również podjął temat, ale radził bym im ostrożnie stąpać, bo lód jest cienki
projekt rezolucji(zgłoszonej w imieniu frakcji ECR) z czerwca tego roku.
http://www.europarl.europa.eu/sides/...DOC+XML+V0//PL
wyniki głosowania
http://www.votewatch.eu/en/multiannu...solution-.html