|
Widzę, że ludzie znowu jadą Sikora.
Dajcie mu spokój. Oceniajcie za to co gra odkąd jest u nas, a nie za przeszłość z chorej Polonii Wojciechowskiego. Moim zdaniem wcale nie grał źle ostatnio z Jagą, ba - jakby strzelił tą bramkę byłby zdecydowanie najlepszy na boisku, a tak był tylko 'ok'. Jechanie z nim jak Wolfy dlatego, że nie wykorzystał jednej okazji jest śmieszne. Zagrał u nas raptem 2 mecze po 90 minut w lidze a tak z dwa ogony (albo 1?). Są od niego dużo gorsi piłkarze (vide Garguła), a jednak to na Danielu skupia się cała krytyka, niezależnie od tego czy gra czy akurat grzeje ławę.
Co do Genkova - ostatnio mi się nie podoba, co prawda ma strzelone dwie bramki, ale kto powiedział, że jakby Sikor czy Qiuoto dostał tyle szans co on nie miałby podobnego rezultatu?
.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.10.2012 o godz. 08:29.
|