Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
10877
26.10.2012, 07:40
Co sądzicie:
Podbeskidzie -
Lechia
- 2,51
i
Widzew -
Wisła
- 2,62
Podbeskidzie słabiutkie,w rozsypce a Lechia w tym sezonie dość dobrze sobie radzi. Wisła to typ taki na przełamanie, bo w końcu muszą wygrać. Jak myślicie?
TYLKO WISŁA!
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk