Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10877
Stary 26.10.2012, 07:40
Co sądzicie:
Podbeskidzie - Lechia - 2,51
i
Widzew - Wisła - 2,62

Podbeskidzie słabiutkie,w rozsypce a Lechia w tym sezonie dość dobrze sobie radzi. Wisła to typ taki na przełamanie, bo w końcu muszą wygrać. Jak myślicie?
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując