Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19745
Stary 25.10.2012, 21:59
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Naczelny gazownik i skompromitowany aparatczyk zawitał znów do politycznego. Przyniósł ze sobą artykuł pasujący do koncepcji, a opierający się na dawno nieaktualnych danych o zasobach gazu łupkowego w Polsce i zaczyna swoją dawną śpiewkę.

Radzi aby nie brać moich opinii na poważnie, gdyż jak to bywa w wypadku członków PiS wyznają wyłącznie mantrę z "Dnia świra", że moja prawda jest najmojsza i kto się nie zgadza z linią partii jest śmiertelnym wrogiem - każdy sceptyk co do wydobycia łupków w Polsce, każdy sceptyk co do ściągania gazu z USA za 80 dolców, czy każdy zwolennik utrzymania częściowych dostaw gazu z Rosji.

Ktoś jeszcze tego człowieka traktuje poważnie? Chyba tylko on sam
Na razie to skompromitować Ty się tutaj zdążyłeś i to co najmniej kilkukrotnie, jak chociażby obrzuceniem błotem na podstawie pomówień śp. Janusza Kurtyki, czy też niedoszłymi miesięcznymi raportami drogowymi, które miałeś sporządzać jako "arbiter" zakładu Wiślaka68 z Siwym. Chłopie klepiesz w tą klawiaturę pod adresem Kogoś zarzuty, które raczej pod twoim adresem można kierować.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 26.10.2012 o godz. 02:54.