WISŁAZWE napisał(a):

|
Piątkowe spotkanie sędziował będzie pan Robert Małek. Arbiter który w tym sezonie został zawieszony na miesiąc za rażące błędy w meczu Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok wraca, jego pierwszy mecz po miesięcznej banicji to Widzew - Wisła!
|
Pocieszające moze być to, że w poprzednim sezonie nie przegraliśmy żadnego meczu, w ktorym sędziował nam Małek, a raz ewidentnie nam pomógł - ŁKS-Wisła 1-2 (choć większa w tym zasługa liniowego).