Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1492
Stary 25.10.2012, 14:59
Czy powiadajac Fife 13 i Fifa Manager13 moge je 'polaczyc' w jedna gre ? Tzn ze aspekty managerskie z poziomu Fifa Manager, a mecz gram pod Fifa 13 ?
Odpowiedz cytując